Pokochaj siebie

jedyny taki kurs na rynku

Kolejna Edycja startuje już 09 Lipca 2022

Co takiego oferuje ten kurs? Dlaczego prawdopodobnie jest idealny dla Ciebie?

Jest to ośmiotygodniowy kurs łączący w sobie wiedzę coachingową, programowanie neurolingwistyczne, pracę z podświadomością, medytację, uważność i dużą dawkę psychologii pozytywnej, a wszystko to podszyte głęboką duchowością. Będziesz miała okazję zagłębić się w siebie. Poznasz swoje przekonania, które sprawiają, iż myślisz o sobie tak a nie inaczej i zamienisz je na wspierające. Zbudujesz pożądane nawyki. Określisz swój cel i stworzysz plan działania w kierunku jego realizacji. Spojrzysz na swoje dotychczasowe życie… i odrzucisz wszystko to, czym nie jesteś, odnajdując tym samym iskrę w swoim SERCU. Odnajdziesz i postawisz siebie na pierwszym miejscu swojego życia, po to, aby w spełnieniu być najlepszym człowiekiem dla ludzi, którzy są częścią Twojego życia… oraz aby z wewnętrzną siłą i sprecyzowanymi granicami, wyprosić z niego tych, którzy wysysają Twoją energię i ograniczają realizację potencjału.

Moje podejście

Pokochanie siebie jest niemożliwe jeśli żyjesz cudzymi programami, wtedy byłoby to pokochanie przedłużenia kogoś w Tobie. Dlatego aby pokochać siebie uczymy się od podstaw słuchać siebie, poznawać, odrzucać to, czym nie jesteśmy i budować silne to, czym od zawsze byliśmy. A wszystko w przyjemnej atmosferze humoru i grupowego wsparcia. Dużym naciskiem jest koherencja SERCA i UMYSŁU, gdyż to przez współpracę obu mamy lepsze możliwości rozwoju.

100% Gwarancji

Jeśli uznasz, że kurs nie jest tym, czego szukałaś, bądź z jakichkolwiek innych powodów będziesz chciał z niego zrezygnować… po prostu napisz, a dostaniesz zwrot wpłaconej sumy. Zależy mi na tym, abyś zmieniła swoje życie, usprawnił swoje myślenie, wzmocniła poczucie szczęścia w swoim życiu oraz poczucie własnej wartości… Jeśli kurs tego Ci nie da, ostatnie co bym chciał to zabrać Ci jeszcze energię, jaką niosą w sobie pieniądze.

Nauka Medytacji i uważności
Koherencja serca i umysłu
g
redukcja stresu i detoks mózgu
głębokie poznanie siebie
zmiana sposobu myślenia i odczuwanych emocji
Z
wyznaczenie celu i zaprojektowanie drogi

Co otrzymasz zapisując się na kurs?

Wiedzę, motywację, inspirację, oraz narzędzia do zmiany.

8 tygodni skupienia na sobie

Wiele osób mówi, że w końcu weźmie się za siebie… w końcu zacznie żyć… w końcu zacznie spełniać marzenia… w końcu zadba o zdrowie… w końcu zrobi to, czy tamto… jeszcze tylko COŚ, zanim postawisz siebie na odpowiednim miejscu w swoim życiu. Te 8 tygodni to dedykacja czasu dla siebie. Codziennie, systematycznie. Bo jesteś tego WARTA, bo jesteś WART.

16 Live'ów

Dwa razy w tygodniu spotkamy się na żywo, kiedy to dostaniesz dawkę wiedzy, motywacji, inspiracji, oraz energii do pracy. Podczas spotkań dowiesz się o swoim UMYŚLE, jego działaniu, oraz najskuteczniejszej z nim pracy. Doświadczysz koherencji SERCA i UMYSŁU.

Przyjaciela w podróży

Czasem, pomimo postanowienia, iż zabierzemy się do działania, życie podsuwając nam przeróżne zadania sprawia, że zapominamy znów o sobie. Dlatego podczas kursu, dostaniesz osobistego przyjaciela w podróży, który będzie motywował Ciebie i sprawiał, że pilniej będziesz wykonywała zadań i trzymał się obranego kierunku…

Grupę wsparcia

Wiele osób mówi, że w końcu weźmie się za siebie… w końcu zacznie żyć… w końcu zacznie spełniać marzenia… w końcu zadba o zdrowie… w końcu zrobi to, czy tamto… jeszcze tylko COŚ zanim postawisz siebie na odpowiednim miejscu w swoim życiu. Te 8 tygodni to dedykacja czasu dla siebie, codziennie, systematycznie. Bo jesteś tego WARTA, bo jesteś WAR

Codzienne medytacje

Inaczej się medytuje samemu, w domowym zaciszu, a inaczej, kiedy w tym samym czasie medytuje większa liczba osób. Podczas codziennych medytacji doświadczysz swojego wnętrza i ukoisz układ nerwowy. Medytacje będą odbywały się rano o 6.00 UTC (7.00 czasu PL)

emaile z ćwiczeniami

Będę przypominał Ci o Twoich postanowieniach, o obranej drodze, o zadaniach do wykonania. Dzięki temu, pomimo natłoku obowiązków życia codziennego, będzie dokładnie wiedział co i kiedy robić.

Niezwykle skuteczne narzędzia pracy z SERCEM i UMYSŁEM

Będziemy pracowali zarówno z UMYSŁEM świadomym, jak i z jego nieświadomą częścią (podświadomością). Będziemy również pracować z przestrzenią SERCA. (możesz o tym przeczytać na moim blogu). Dzięki temu, zmiany następują szybciej, są trwalsze i bardziej skuteczne. Intergracja różnych aspektów życia, połączona z koherencją SERCA i UMYSŁU jest niesamowicie skuteczna, pozostając całkowicie bezpieczną.

Każdy powinien przejść duchową drogę. Odnaleźć Siebie w zgiełku miasta i świata. Konrad Janosik-Bielski to wspaniała osoba a warszaty przekonają każdego nawet tych najbardziej speptycznych

Milena Maria Pożarowszczyk

Bardzo serdecznie polecam kurs POKOCHAJ SIEBIE.
Kiedy ja go rozpoczynałam byłam pełna nadziei. I nie zawiodłam się. Dzięki niemu mogę spojrzeć na siebie z zupełnie innej strony niż kiedyś. Wiedza, którą przekazywał nam Konrad była dla mnie nowa- dzięki temu każdy live słuchałam zaciekawiona.
Przeżywałam emocje z którymi nie potrafiłam sobie poradzić, nie rozumiałam ich- dzięki Konradowi poznałam sposoby jak z nimi sobie radzić.
Konrad posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest także człowiekiem bardzo empatycznym.
Dlatego z całego serca polecam kurs Pokochaj Siebie i pracę z Konradem.
Dziękuje za możliwość wzięcia udziału w tym kursie ❤
Julia Badowska

Konrad to cudowny człowiek a jego warsztaty Pokochaj siebie są bardzo ciekawe i inspirujące. Jeżeli szukasz drogi do siebie do swojego serca to koniecznie zapraszam Cie na te warsztaty, cudowną przygode ze swoim umysłem i przewodnikiem Konradem.

Joanna Michulka

ASiU jest ogolnie godna polecenia, a kurs „Pokochaj siebie” w szczegolnisci. Prowadzenie Konrada przez zakamarki umyslu, uswiadamianie wlasnych blokad, schematow czy negatywnych przekonan jest mistrzowskie a najlepsze w tym jest to, ze pokazuje jak sie z tym wszystkim uporac nie tracac relacji z wlasnym sercem i szacunkiem do samego siebie. W pierwszej edycji najbardziej podobalo mi sie to, ze wszystko dzieje sie na zywo, pomimo rewelacyjnego zjednoczenia grupy kazdy mogl sie czuc potraktowany bardzo indywidualnie, nie ma schematow ani szablonu do ktorego jest sie porownanym. Jestes Ty taki jaki jestes i czujesz sie z tym niesamowicie, wiesz ze jestes idealny i wlasciwy.
Konrad Janosik-Bielski z calego ❤️ dziekuje za ten kurs i za to, ze mialam mozliwosc z Toba pracowac nie tylko podczas tego kursu ?❤️?
Grażyna Kusiak

Najczęściej Zadawane Pytania

Czyli co musisz wiedzieć

Czy muszę rozpoczynać kurs razem z grupą?

Tak. Kurs jest tak zaprojektowany, że wspólny start jest jego ważnym składnikiem. Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła tego zrobić, skontaktuj się proszę ze mną.

Co jeśli nie uda mi się wykonać jakiegoś zadania w danym dniu?

Spokojnie. To nie szkoła i nikt nie będzie stał nad Tobą z linijką. Jeśli nie będziesz w stanie wykonać jakiegoś zadania, wrócisz do niego w późniejszym terminie. Ważne jest to, abyś to zrobił. Pamiętaj, robisz ten kurs dla siebie!

Czy materiał na żywo będzie można później obejrzeć?

Tak, oczywiście. Zdaję sobie sprawę, że mamy różne harmonogramy dnia i nie każdy o określonej godzinie będzie mógł być obecny. 

Co to znaczy, że kurs zawiera w sobie elementy duchowości?

Będziemy pracowali z SERCEM i UMYSŁEM… znaczy to, że podczas niektórych ćwiczeń będziemy odwoływali się do energii, która nas wszystkich łączy, otacza, przeplana i porusza. Nie jest to związane z żadną religią, a raczej z subtelnym obszarem naszego głębokiego jestestwa.

Czy mogę liczyć na Twoje wsparcie w trakcie kursu?

Oczywiście. W miarę możliwości, pozostaję zawsze do Twojej dyspozycji. Jeśłi nie będę mógł w danym momencie rozmawiac, odpiszę, bądź oddzwonie jak tylko będzie to możliwe. Jesteś integralną częścią tego kursu i jako niezwykle istotna część procesu otrzymasz tyle uwagi, ile tylko będę mógł na daną chwilę poświęcić.

Mam bardzo "ciężką" przeszłość. Czy też mogę wziąć udział w kursie?

Jak najbardziej. W trakcie kursu będziemy poznawać i przytulać to, co działo się w przeszłości. Na tym co było jest zbudowany Twój własny wizerunek siebie samego. Zaczęło się to, i bardzo mocno ukrztaltowało, zanim skończyłaś 7 lat. Reszta to interpretacja zdarzeń, oraz Twoich reakcji na nie. Na to wszystko co było jest miejsce… jedyne co ulegnie zmianie to to, jak na Ciebie teraz wpływa i jakie są Twoje z tym związane emocje… a to jest część zmian, jakich dokonasz w trakcie kursu. Gdybyś jednak nie radził sobie i potrzebował dodatkowej pracy, dla wszystkich uczestników przewidziana jest specjalna oferta na sesje indywidualne.

Zapisz się już teraz.

Jesteś WART/A poświęcenia sobie czasu i energii. PAMIĘTAJ O TYM!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, albo chciałbyś uzyskać więcej informacji:

Napisz do mnie

info@asiu.pl

Zadzwoń do mnie

+353 85 142 59 59