Skontaktuj się

Czasem nie warto czekać

Zapewne już długie lata odkładasz pracę nad sobą i zawsze jest coś ważniejszego, na co potrzebna jest energia i poświęcony czas. Jednak pamiętaj o tym, że nic się nie zmieni, jeśli Ty nic nie zmienisz… niechaj pierwszą decyzją nowej Ciebie będzie postawienie siebie na szczycie listy swoich priorytetów. Zadzwoń do mnie, albo napisz a chętnie przedyskutuję z Tobą możliwość współpracy. Pamiętaj, jesteś najważniejszą osobą w swoim życiu.

Email

info@asiu.pl

Telefon

+353 85 1425959

2 + 6 =

Rozpoczęcie drogi do siebie jest na tyle trudne, na ile temu pozwolisz być!

Najtrudniejszy jest ten pierwszy krok. Przyznanie się przed samą sobą, że potrzebuje się wsparcia ze strony drugiego człowieka, że przeszłość była taka, a nie inna. Stanięcie przed sobą w prawdzie i podjęcie decyzji o przytuleniu siebie i zaopiekowaniu się sobą, z jednoczesnym zaplanowaniem dalszych działań zmierzających do stworzenia swojej przyszłości, a nie jedynie czekanie na to, co inni dla nas przygotowali. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz bym przeszedł ten kawałek razem z Tobą. Czekam na Ciebie!

Poznaj przyjaciela

w podróży zwanej życiem

Konrad Janosik-Bielski

Od lat pasjonuje się psychologią rozwoju oraz wpływem przeszłości na nasze zachowania, sposób myślenia i działania, a przede wszystkim narzędziami służącymi do zmiany tego stanu. Jestem po prostu towarzyszem w podróży zwanej życiem.

Główne zadanie jakie przed sobą postawiłem to dzielenie się wiedzą na temat rozwoju mentalno-duchowego, oraz pomaganie ludziom w chwilach, kiedy tego potrzebują.